Достопримечательности мира

    Отдыхайте с нами!

Статьи

Брага за 2 дні і самогон - без апарату!

  1. Швидка брага для самогону з цукру
  2. Швидка брага для самогону на горосі

Нам що горілка, що кулемет, аби з ніг валило! Самогоноваріння, як і будь-яке інше ремесло, не терпить суєти і поспіху. Однак, в житті бувають ситуації, коли, ну, дуже треба, до того ж дуже швидко. У цьому та інших подібних екстраординарних випадках можна вдатися до крайнього заходу.

А саме, до форсованого виробництва необхідної кількості аквавіти. Досягається ж воно шляхом приготування скоростиглої браги, на яке йде від одного до трьох днів, замість звичайного терміну, часто доходить до двох тижнів.

Самогоноваріння, як і будь-яке інше ремесло, не терпить суєти і поспіху. Однак, в житті бувають ситуації, коли, ну, дуже треба, до того ж дуже швидко. У цьому та інших подібних екстраординарних випадках можна вдатися до крайнього заходу. А саме, до форсованого виробництва необхідної кількості аквавіти. Досягається ж воно шляхом приготування скоростиглої браги, на яке йде від одного до трьох днів, замість звичайного терміну, часто доходить до двох тижнів.

Досягається ж воно шляхом приготування скоростиглої браги, на яке йде від одного до трьох днів, замість звичайного терміну, часто доходить до двох тижнів

При цьому, вибираючи рецепт швидкої браги для самогону, слід мати на увазі, що виграючи в часі ви програєте за іншими критеріями.

По-перше: з подібною бражки вийде менша кількість кінцевого продукту, ніж з повноцінного напівфабрикату.

По-друге: сам дистилят, швидше за все, виявиться не особливо приємним на смак і запах. Зрозуміло, що вийшов самогон можна буде піддати подвійний або навіть потрійний очищення, пропустивши його через деревне вугілля, але ця процедура вирішує проблему лише частково.

І, по-третє: скоростиглий самогон може виявитися більш токсичним, в порівнянні з напоями, виготовленими за всіма правилами жанру. Як образно висловився якийсь любитель приготування і вживання дистилятів домашнього виробництва: «навіть при помірній дегустації продукту відчувається відчутна втома в голові».

Якщо ж, незважаючи на всі перераховані вище фактори, ви все ще хочете дізнатися як зробити швидку брагу для самогону - прошу слідувати за мною.

Найшвидша брага для самогону з картоплею

Даний рецепт дозволяє досягти бажаного результату за добу. Відразу обмовимося. Не варто намагатися приготувати жаданий дистилят в більш короткі терміни. Якщо вам скажуть, що швидку брагу можна приготувати за 2 години, ганяючи її в центрифузі пральної машини, поставтеся до цієї інформації скептично. Подібним способом ви, швидше за все, нічого не доб'єтеся, крім збагачення вашого майбутнього напою засобами для прання, що навряд чи піде йому на користь.

список інгредієнтів

  1. Картопля - 2 кг;
  2. Житній хліб - 4 буханки;
  3. Цукровий пісок - 5 кг;
  4. Пивні дріжджі - 5 кг;
  5. Молоко - 1 л;
  6. Вода - 25 л.

метод приготування

Картоплю почистити, відварити і потовкти. Змішати її з розкришеним хлібом, додати цукор, дріжджі, молоко і все це залити гарячою водою. Отриману субстанцію гарненько перемішати, після чого залишити дозрівати в темному місці при кімнатній температурі. На наступний день брагу можна використовувати за призначенням.

Швидка брага для самогону з цукру

Слоганом для цього методу може послужити з дитинства знайома фраза: «ловись рибка велика і маленька».

список інгредієнтів

  1. Цукровий пісок - 3 кг;
  2. Дріжджі - сухі 60 г або пресовані 300 г;
  3. Вода - 15 л.

метод приготування

У воді, підігрітої до температури 30 ° C розчинити цукор. Туди ж додати окремо розведені дріжджі. Бродильно ємність поставити в сухе тепле місце, попередньо опустивши в неї акваріумний обігрівач, відрегульований на + 25 ° C. Через 3 дні субстанція буде готова до перегонці.

Швидка брага для самогону за 2 дні

Можна спробувати прискорити процес бродіння шляхом розщеплення цукру на глюкозу і фруктозу за допомогою лимонної кислоти, однак за обіцяний автором ролика дводенний результат особисто ми не ручаємося.

Швидка брага для самогону на горосі

Горох є ідеальним живильним середовищем для інтенсивного бродіння. Це його якість з успіхом використовується при отриманні скоростиглої бражки.

список інгредієнтів

  1. Цукровий пісок - 7 кг;
  2. Вилущеними горох - 2 кг;
  3. Сметана - 200 г;
  4. Дріжджі - сухі 60 г або пресовані 350 г;
  5. Вода - 35 л.

метод приготування

Воду, підігріту до температури 25 ° C, вилити в сорокалітрового бродильно ємність. Туди ж відправити горох і розведені в теплій воді дріжджі, після чого гарненько перемішати вміст посудини. Потім, через 15 хвилин додати цукор і сметану (остання потрібна для запобігання надто активного Пенообразовательную процесу). Ще раз перемішати субстанцію, закрити ємність щільною кришкою, обмотати ковдрою або який-небудь інший підходящої щільною тканиною і залишити на 3 дня в теплому темному місці. По закінченню зазначеного терміну можна сміливо приступати до перегонці.

Перегнати брагу без самогонного апарату цілком реально. У складних ситуаціях народні умільці успішно застосовують на практиці знання найпростішої фізики і підручні засоби. Ми розглянемо два найбільш популярних способу перегонки, в яких не використовується спеціальне обладнання.

Увага! За якістю отриманого самогону запропоновані методи не можуть зрівнятися навіть з самим примітивним класичним дистилятором. Рекомендую обходитися без самогонного апарату тільки в крайніх випадках і обов'язково очищати готовий продукт хоча б вугіллям.

1. Сільський метод. Для спорудження цієї конструкції знадобляться: дві каструлі різного діаметру, підставка (не обов'язково), тазик (сковорідка, харчова плівка) з водою, тісто або мокра ганчірка для герметизації.

Технологія перегонки:

1. У великій каструлі встановити підставку, потім налити туди брагу. Це перегінний куб.

2. Зверху поставити каструлю меншого діаметра, яка виконує функцію збірки самогону. Якщо підставки немає, маленьку каструлю покласти на рідину так, щоб її краї не потонули в брагу. Добре, коли різниця в діаметрі каструль мінімальна.

Добре, коли різниця в діаметрі каструль мінімальна

Перший етап збірки

3. Зверху поставити тазик або сковорідку, наповнену водою. Альтернативний варіант - обтягнути горлечко харчовою плівкою і зверху налити воду. Виходить примітивний охолоджувач.

4. Місце з'єднання куба і охолоджувача герметизувати тестом або мокрою ганчіркою.

Місце з'єднання куба і охолоджувача герметизувати тестом або мокрою ганчіркою

Конструкція в зібраному вигляді

5. Поставити «самогонний апарат» на плиту, включити вогонь і перегнати брагу на повільному вогні, кожні 10-15 хвилин змінюючи воду (коли стає теплою).

Воду міняти обов'язково!

6. Розібрати конструкцію, перелити отриманий самогон з маленької каструлі в ємність для зберігання.

Принцип роботи: при нагріванні спирт випаровується, пари піднімаються вгору, де при зіткненні з охолоджувачем конденсуються і скупчуються в каструлі з меншим діаметром.

Переваги: ​​простота конструкції, доступність матеріалів.

Недоліки: низька якість самогону, неможливість контролювати температуру перегонки браги, доводиться вручну змінювати воду.

2. Виморожування самогону. Метод заснований на різниці температур замерзання спирту та інших речовин в брагу. Етиловий спирт замерзає при -114 ° C, вода - при 0 ° C.

технологія:

1. Ємність з брагою поставити в морозильну камеру.

2. Встановити максимально низьку температуру.

3. Через 5-6 годин злити рідку частину (буде по центру).

Альтернативний варіант виморожування браги, застосовуваний в Сибіру під час сильних морозів (30-35 ° C):

1. Встановити довгий металевий лист (куточок) під ухилом на морозі. Чим більше довжина, тим вище якість напою.

2. Внизу встановити ємність для збору самогону.

3. Вилити брагу тонкою цівкою на верхню частину металевої конструкції.

4. Виморожування повторити кілька разів на чистих частинах металевого профілю.

Недоліки: самогон виходить дуже низької якості з неприємним запахом, так як більшість шкідливих речовин залишаються.

https://alcofan.com/samogon-bez-samogonnogo-apparata.html - link

html   - link

Новости