- рибальські місця
- річка Суходіл
- Уссурійський затоку
- річка Седанка
- Російська річка
- Кучеліновское водосховище
- що ловиться
- Зимова рибалка
- Прогноз клювання риби в місті Владивосток
- зимовий період
- навесні
- влітку
- осінь
- Погода в місті Владивосток
Не дивлячись на відносно прохолодний температурний режим, властивий Владивостоку протягом усього року, а також на рясне випадання атмосферних опадів, місто завжди привертає велику увагу з боку туристів.
Багато з них є рибалками-любителями, саме цим видом відпочинку найбільш відомий Владивосток, а всі нюанси риболовлі в його околицях будуть детально розглянуті в даній статті.
рибальські місця
Займатися ловом риби можна і в рисах самого Владивостока, але вода в цих місцях досить забруднена, а атмосфера відпочинку значно відрізняється від тієї, що панує за межами міста, тому вони є більш привабливими місцями для рибалок.
У наявність є як платні рибальські бази, так і безкоштовні дикі місця для риболовлі. Нижче розглядаються деякі з них:
річка Суходіл
Протікає через південні приморські території, є одним з найбільш рекомендованих місць для рибалок-початківців, оскільки її води заселені великими популяціями краснопірка. З грудня по березень поверхню суходолу покривається льодом і людей тут набагато більше, оскільки їх приваблює поширена в цих краях зимова різновид риболовлі.
Загальна протяжність річки складає близько 50 км., А по її берегах розташовано ряд населених пунктів сільського типу, найбільшими є Романівка, Річиця і Анісімовка.
Простягається Суходіл до самої бухти Японського моря, в нього також впадає кілька інших річок - Гамаюнова і Ловаги. Саме їх гирла є найбільш вдалим вибором для зимової ловлі.
Уссурійський затоку
Є ще одним популярним місцем для риболовлі, в ньому живуть різні породи риб, але найголовнішою здобиччю є оселедець , Яка водиться тут удосталь. Крім усього іншого, це вкрай мальовничі місця, які приваблюють туристів не тільки хорошими умовами для риболовлі, а й неповторною природою.
У період з грудня по березень берега затоки, розташовані з північного боку, частково покриваються льодом, тому ці місця також популярні для любителів зимової ловлі.
річка Седанка
Є основним вибором людей, які не хочуть виїжджати дуже далеко від міста, дістатися до її берегів можна на приміських поїздах з Владивостока. Тут завжди відпочиває велика кількість людей, що обумовлено знаходяться поблизу однойменною санаторієм.
У водах Седанкі можна зустріти форель, бичка, гольяна, кету і інші різновиди риб, але необхідно знати, що для лову лососевих порід в цих місцях потрібно мати відповідну ліцензію.
Російська річка
Є однією з малих річок Примор'я, але при цьому найбільшої острівної різновидом, що протікає через територію однойменного острова. Більшість рибалок з'їжджається сюди на зимову ловлю, яка є платною послугою.
Місцеве рибальське господарство може запропонувати своїм гостям є автомобільна стоянка, різні види відпочинку і спортивних ігор для членів сімей рибалок, кілька будиночків для проживання, розрахованих на 14 місць. Сама база знаходиться на узбережжі Золотого Рогу, яке розташовується на протилежній від Владивостока стороні.
Орієнтовна вартість проживання однієї людини протягом доби становить тут 500-800 рублів. Єдиним недоліком є неможливість взяти в оренду човна або інше обладнання.
Кучеліновское водосховище
Є ще одним місцем, де практикується платна риболовля . В'їзд на територію буде коштувати близько 150 рублів. Заплативши цю суму, відпочиваючі отримають додатково безкоштовні мішки для сміття і можуть скористатися консультаціями співробітників бази про те, в яких місцях і які породи риби тут водяться.
Необхідно враховувати, що навколо території дуже погані дорогі або їх повна відсутність, тому машина повинна бути підготовлена належним чином до подібних умов. За словами людей, які вже встигли порибалити в цих місцях, найкраще тут клює карась, гольян, сазан, сом і піскар. Клювання спостерігаються навіть в погану погоду, тому шанси на улов досить великі.
Перед вибором місця необхідно попередньо уточнити про можливості риболовлі, оскільки, наприклад, в річці Багатою - найбільшої, що протікає через Владивосток, у великій кількості водяться різні породи риб, але ловля з її берегів суворо заборонено. В інших водоймах, в тому числі Першої або Другої річці, риба з часом майже повністю вивелася, тому чекати улову в цих місцях не має сенсу.
що ловиться
У водоймах, розташованих в безпосередній близькості від Владивостока, мешкає велика кількість різноманітних риб.
Основною здобиччю рибалок зазвичай стають такі породи:
- Минь - це хижа риба, яка вважає за краще жити в чистій воді і триматися недалеко від поверхні дна. Наверх не спливає, навіть якщо помітить живу приманку, тому вивуджувати його потрібно безпосередньо з місць проживання.
- Звичайний річковий окунь, який також має поширення в більшості прісних водойм на території Європи і Азії.
- Лящ, який є єдиним представником свого сімейства, вважає за краще триматися в глибоких місцях з великою кількістю підводних заростей.
- Густера - це невелика прісноводна риба, також є єдиним представником свого сімейства. Зазвичай живе великими зграями і вважає за краще знаходитися в найбільш рівнинних областях водойм.
- Головень є представником карпового сімейства, в приморських озерах майже не поширений, більшість особин живе в місцевих річках.
- Язь невибагливий до умов навколишнього середовища, тому зустріти його можна в глибоких заводях більшості місцевих водойм.
- Щука є одним з найбільш відомих хижаків, одна з основних цілей багатьох місцевих рибалок.
- Різні породи судака живуть у багатьох місцевих водоймах з чистою водою, яка багата киснем.
- Плотва поширена по всьому приморським водойм, де відсутня стрімку течію.
- Лінь мешкає в місцевих затоках і річкових притоках, невибагливий до умов навколишнього середовища і якості води, тому поширений повсюдно.
- Жерех також зустрічається в місцевих водоймах, але ловлять його в основному досвідчені рибалки, оскільки дана видобуток відрізняється досить обережним характером і вивудити її досить складно.
- Білий амур є однією з найбільш благородних і цінних місцевих порід.
- Сазан, а також короп, який є його одомашненої різновидом.
- Йоржі поширені в більшості місцевих водойм, але місцеві жителі не приділяють їх ловлі на особливу увагу.
- Сом є нічним хижаком, який заселив здебільшого приморські річки, хоча вивудити його можна і в деяких водоймах.
- Карась і краснопірка - це два різновиди риб, які поширені практично у всіх місцевих водоймах і є улюбленим об'єктом лову більшості початківців рибалок.
Зимова рибалка
Як уже згадувалося, зимова риболовля у Владивостоці і його околицях користується особливою популярністю. Для туристів це спосіб відпочинку та розваги, а для багатьох місцевих жителів такий промисел є способом життя.
Більшість людей з настанням холодів відправляються на Русский острів, оскільки ціни на ловлю там досить лояльні, хоча за бажанням можна спробувати свої сили і на інших водоймах. Така рибалка у всьому Примор'ї має кілька схожих особливостей, які полягають в наступному:
- Крім бухт і річок Російського острова, взимку можна відправитися до Амурському затоки, що знаходиться на заході від Владивостока. Риболовля на Уссурійському затоці в цей час роки не особа популярна, оскільки його води покриваються льодом лише частково.
- У всіх водоймах, що оточують Владивосток, основною здобиччю в зимовий період є корюшка. Всього тут можна зустріти три різновиди, найбільшою є зубатка, довжина її тіла досягає 30 см.
- Використовувати можна як натуральні наживки, наприклад, морського хробака, так і штучні приманки. При цьому блешня найчастіше показують навіть більшу ефективність. Деякі рибалки намотують на гачки просто шматочки кольорової тканини або гуми, що також привертає увагу потенційного видобутку.
- Крім корюшки, взимку можна зловити камбалу і бичків. Для першого різновиду видобутку необхідно виконати лунки з великим діаметром, оскільки через особливості форми тіла, риба часто застряє в процесі вивудження. Бичков ж більшість місцевих жителів викидає або віддає на корм домашнім тваринам, люди ж рідко вживають їх в їжу. Інший зимової здобиччю може стати навага.
Прогноз клювання риби в місті Владивосток
Клювання і улов в цих краях залежить в основному від обраного сезону. З огляду на цей фактор, можна скласти наступний рибальський календар, що залежить від пори року:
зимовий період
Як вже говорилося, є найкращим для риболовлі в Примор'ї. У грудні починається активне клювання корюшки, а в січні головною здобиччю є навага . Пов'язано це з початком нересту, тому навага залишається однією з небагатьох риб, яка продовжує активно шукати їжу в цей період.
При цьому шукати її необхідно на глибині не менше 10-15 метрів, в той час як камбала відправляється нереститися, навпаки, ближче до мілководдя. У лютому зазвичай відбувається пік клювання, оскільки у риби починає жор після нересту, і вона готова харчуватися навіть власної ікрою. В останній зимовий місяць найкраще використовувати живі наживки, ідеально для цього підходять морські черв'яки.
навесні
На самому початку весни ще продовжують активно клювати зимові різновиди риб, у другій половині березня до них додається оселедець, яку можна спробувати зловити на невеликі блешні. До кінця березня або початку квітня починає проявляти себе краснопірка, яка відчуває, що наближається потепління і піднімається з дна.
До кінця квітня в більшість місцевих водойм запливають темні породи камбали, а також з'являється можливість зловити минтая. Травень вважається в цих краях сезоном краснопірка, у якій починається жор, і вона активно клює на живі наживки.
влітку
Літня риболовля в околицях Владивостока не так популярна, але в водоймах продовжують зустрічатися ті ж різновиди риби, що і в середині і наприкінці весни. Ближче до середини літа з півдня припливають анчоуси і плямисті коноссіри, яких недосвідчені рибалки часто плутають з оселедцем. Однак кількість їх особин не така велика, тому щоб виловити дані види потрібно проявити належне вміння і витримку.
Також можна спробувати вивудити кефаль, вона є сезонною рибою, яка запливає в місцеві водойми виключно в літній період.
Серпня є самим неблагополучним місяцем для риболовлі, оскільки вода сильно прогрівається і рівень кисню в ній знижується, тому вся видобуток проявляє низький рівень активності і намагається триматися біля поверхні дна.
осінь
На початку вересня клювання також відсутня, але ближче до кінця місяця вода поступово насичується киснем, особливо після штормів. Видобуток поступово піднімається з дна і повертається до берегів, тому до кінця жовтня ефективна ловля краснопірка, деяких порід камбали і зубаря.
До середини жовтня в водоймах з'являється нагульними оселедець, яка відразу ж стає метою багатьох рибалок. У листопаді клювання нестабільний, оскільки здійснюється відхід теплолюбних риб і, навпаки, припливають зимові породи. У цей час рибалки починають процес підготовки до зимової ловлі, готуючи необхідні снасті і спорядження.
Погода в місті Владивосток
Вирушаючи до Владивостока, необхідно враховуватися деякі кліматичні особливості цього місця. Погоду в місті можна охарактеризувати наступним чином:
- Зима у Владивостоці відрізняється сонячної і при цьому досить морозною погодою, тривалість цієї пори року приблизно така ж, як і в Москві. Починається зимовий період в середині листопада і триває до середини-кінця березня. Можливі сильні пориви вітру, хуртовини або відлиги, які можуть трапитися в будь-який з місяців. Середня температура в зимовий час становить близько -12 ° C.
- Весна задоволена довга, середня температура становить близько + 5 ° С, до середини або кінця травня повітря зазвичай прогрівається до + 10 ° C. Останні заморозки трапляються зазвичай в середині квітня, але в цілому для приморської весни характерна послідовна зміна теплих і холодних днів.
- Літо коротке і починається досить пізно, це пов'язано з великою кількістю туманів. Середня температура в цей період становить + 15-20 ° C. Для цієї пори року характерні часті погодні зміни, стабільна сонячність зазвичай спостерігається тільки в серпні.
- Осінь теж коротка, але при цьому тепла, атмосферні опади фактично не випадають. Середня температура у вересні і жовтні становить + 10-15 ° C, в листопаді вже починаються перші заморозки, температура мінусова. До кінця осені найчастіше встановлюється досить вітряна погода.
Підводячи підсумки, можна відзначити, що Владивосток є справжньою знахідкою для більшості рибалок, особливо віддають перевагу зимову ловлю. Також відвідування цих країв підійде для тих, хто не хоче вирушати в південні міста, де панує спекотна погода, оскільки навіть влітку в Примор'ї відсутня нестерпна спека.
Шанувальники давньої природи, а також просто люди, охочі відволіктися від міської суєти, теж повинні залишитися задоволеними відпочинком у Владивостоці.
З огляду на велику кількість санаторіїв, красивих узбереж, музеїв та інших можливостей для відпочинку, дружини і діти рибалок, які не виявляють інтерес до процесу лову, зможуть знайти собі можливості для відповідного дозвілля і не занудьгують в цьому приморському місті.
Яка рибалка у Владивостоці сьогодні?
Оцінка: 4.7 7 голосів
Яка рибалка у Владивостоці сьогодні?
Оцінка: 4.7 7 голосів
Читайте також:
Яка рибалка у Владивостоці сьогодні?