Достопримечательности мира

    Отдыхайте с нами!

Статьи

Шенген віза Одеса: правила в'їзду в Європу по безвізу на сайті

  1. Правила в'їзду в ЄС по безвізу для українців З 11 червня 2017 роки українці можуть в'їжджати в країни...
  2. 6 причин відмови в безвізовому в'їзді на теріторіію ЄС
  3. В яких країнах діє шенгенська віза?
  4. Які бувають шенгенські візи?
  5. Оформлення шенген віз в Одесі
  6. Що входить у вартість формленія шенген віз?

Правила в'їзду в ЄС по безвізу для українців

Правила в'їзду в ЄС по безвізу для українців

З 11 червня 2017 роки українці можуть в'їжджати в країни Шенгенської зони, без оформлення візи. Це 26 європейських держав: Австрія, Бельгія, Чеська Республіка, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ісландія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Голландія, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція, Швейцарія та Ліхтенштейн. Крім того безвізовий в'їзд діє також в європейських країнах, які не входять до Шенгену Зону: Болгарія, Румунія, Чорногорія, Хорватія, Кіпр.

Безвізовий в'їзд в Шенген зону. П'ять основних правил.

1. Біометричний закордонний паспорт. (Біометричний паспорт можна оформити в паспортному столі за пропискою або в паспортному сервісі вашого міста. Час оформлення займає від 7 днів і до 1 місяця).
2. Документи, що підтверджують мету поїздки: туристичний ваучер або путівка, запрошення на конференцію, якщо їдете до родичів; вказати дані, адреса проживання, контактні номери телефону і показати зворотний квиток.
3. Гроші. Прикордонники можуть попросити довести фінансову спроможність. Для цього візьміть довідку з банку, а краще - готівку. Так радять в МЗС. У кожної країни є свої вимоги до денної сумі. В середньому - близько 100 євро на кожну людину, а не сім'ю. Детальніше про суму на день можна дізнатися в статті.
4. Медичний страховий поліс. Це обов'язковий документ, зверніть увагу, що покриття полісу має бути 30 000 євро, бажано мати його з мокрою печаткою і в оригіналі. Оформити поліс для поїздки в Європу.
5. Правила перебування 90/180. Це правило означає, що ви можете знаходиться в Шенгенській зоні не більше 90 днів протягом 180 днів на рік. Ви не можете працювати і вчитися в цей період. Безвіз поширюється тільки на туристів.


Список документів на дитину при в'їзді до країн Шенген зони:


1. Дитині обов'язково мати біометричний паспорт. До 12 років не здають відбитки пальців, але зроблять оцифрований образ особи. З 14 років діє підпис в паспорті для дитини.
2. Якщо один з батьків не подорожує, то від нього потрібно нотаріально завірений дозвіл. Документ обов'язково повинен містити маршрут прямування і тимчасові рамки даної поїздки.
3. "Добові" на дитину в тому ж розмірі, як на дорослого.
4. Квиток в обидва кінці, бронь на готель або запрошення.
5. Страховий поліс. Оформити поліс для поїздки в Європу .

Оформити поліс для поїздки в Європу

Список документів по безвізу на автомобілі:

1. Національне посвідчення водія міжнародного зразка.
2. Знак "Україна" на транспортному засобі;
3. Державні номерні знаки.
4. Договір обов'язкового страхування або зелена карта, виданий особі, яка перетинає кордон. Оформити зелену карту на автомобіль.
5. У разі відсутності права власності на авто потрібен документ, що підтверджує право користування.
6. Транспортні засоби, на які встановлено тимчасову заборону на зняття з обліку, до поїздок за кордон не допускаються
7. Свідоцтво про реєстрацію. Свідоцтво про реєстрацію, видане на ім'я власника транспортного засобу, і документи, що підтверджують право користування чи розпорядження транспортними засобами, зберігаються в сервісному центрі МВС.

Не можна перетинати кордон по безвізовому режиму транспорту на "європейських номерах" - тільки українські держзнаки. "Заставні" та інші проблемні авто, які тимчасово не можуть бути зняті з обліку, також не пропустять.

6 причин відмови в безвізовому в'їзді на теріторіію ЄС

1. Український турист не має при собі всіх необхідних підтверджують мету поїздки документів. Йдеться про такі документи: туристичний тур, запрошення на конференцію, до родичів; вказати місце проживання і показати зворотний квиток.
2. Громадянин знаходиться в "чорному списку" хоча б однієї з країн ЄС.
3. Знаходиться в списку осіб, що представляють загрозу громадському порядку, громадському здоров'ю або внутрішньої безпеки.
4. Якщо турист має судимість в будь-якій країні ЄС за злочини, які передбачають кримінальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк мінімум на один рік.
5. Якщо раніше громадянин порушував правила легального перебування в країнах ЄС і піддавався депортації.
6. Якщо є докази участі в злочинній діяльності або докази наявності умислу брати участь в подібній діяльності.

За що можуть депортувати і поставити заборону в паспорт?

1. Якщо турист порушив терміни перебування в країнах ЄС при безвізової поїздки (довше 90 днів протягом 180 днів), то на кордоні при поверненні додому йому в паспорт поставлять штамп, який свідчив про порушення правил перебування в ЄС.
2. Перевищення термінів перебування в європейських країнах більш ніж на місяць автоматично призводить до заборони відвідувати цю країну в наступний раз.
3. Якщо порушення термінів перебування сталося не з вини туриста (затримали рейс, різке загострення стану здоров'я і т.д.), то тоді відповідальність не буде. Головне мати на руках докази (лікарняний, підтвердження затримки рейсу).
4. Якщо туриста, який порушив строки перебування, затримують правоохоронці європейської країни, то йому дається 1-2 тижні для того, щоб самостійно покинути країну. В такому випадку він вноситься в "чорний список", після чого йому можуть наступного разу заборонити в'їжджати в ЄС.
5. Туриста - порушника, який в обумовлені терміни самостійно не покинув країну, депортує примусово. Наслідок примусової депортації - внесення в "чорні списки" на 10 років. Звичайно, можна спробувати оскаржити внесення в такі списки, але експерти стверджують, що процедура зняття заборони може тривати від місяця до року.
6. Депортувати з країн ЄС з подальшою забороною на в'їзд (від 5 до 10 років) можуть ще й в таких випадках: якщо виявлять, що у вас підроблені документи, ви перевозите нелегалів або викриті в нарко-работоргівлі. "Бонусом" до депортації буде і судове рішення про позбавлення волі з умовою відбування покарання в країні походження.
7. У списки порушників турист може потрапити за несплату готельного номера в країнах ЄС або ігнорування оплати адміністративного штрафу (за неправильне паркування, неоплачений проїзд в громадському транспорті).

У списки порушників турист може потрапити за несплату готельного номера в країнах ЄС або ігнорування оплати адміністративного штрафу (за неправильне паркування, неоплачений проїзд в громадському транспорті)

В яких країнах діє шенгенська віза?

Іспанія, Італія, Франція, Португалія, Чехія, Німеччина, Польща, Австрія, Угорщина, Нідерланди, Швейцарія, Греція, Бельгія, Люксембург, Норвегія, Фінляндія, Естонія, Ісландія, Данія, Швеція, Литва, Латвія, Словаччина, Мальта, Словенія, Хорватія. Крім того шенгенська віза дає право перебування в інших країнах Європи (Болгарія, Румунія) але в цьому випадку віза повинна бути багаторазова.

Які бувають шенгенські візи?

  • Одноразові візи - з можливістю одного заїзду на територію Шенген зони.
  • Дворазові візи - з можливістю заїзду на територію Шенген зони 2 рази.
  • Багаторазові або мультивізи - з можливістю необмеженого заїзду на територію Шенген зони.

На який термін видають шенгенську візу?

Шенгенську візу видають на термін від 1 дня і до 1 року. Звертайте увагу, що у всіх тривалих мультивізу є так званий «коридор» і «час перебування».

наприклад:
6 місяців коридор / 3 місяці перебування
12 місяців коридор / 6 місяців перебування
Якщо Ви замовляєте тривалу шенгенську мультивізу, враховуйте таке правило шенген зони: період перебування в шенгенській зоні не повинно перевищувати 3-х місяців в 6 місячний період. Тобто якщо Ви перебуваєте 3 місяці в зоні шенгенської угоди, то наступні 3 місяці ви повинні знаходиться в Україні.

Оформлення шенген віз в Одесі

Держави Європи підписали угоду «про скасування паспортного та митного контролю між деякими країнами Європейського союзу». Практично всі країни Європи входять в шенгенську зону. Таким чином, шенгенська віза - це віза, яка дає право перетину кордонів і перебування в зоні шенгенської угоди. При цьому кожна країна залишає за собою право видавати ще і національні візи, які діють тільки на території певної держави. Умови видачі та перелік документів, може бути різним у кожної країни. Самий «легкий пакет» документів у Литви. Найскладніше відкриває Шенген візу Франція, Німеччина, Італія і Бельгія. Зверніть увагу, що Великобританія є учасницею Європейського союзу, але на її територію дію Шенген візи не поширюється. Шенгенську візи видає консульство будь-якої країни, що входить в Шегені угоду.

Що входить у вартість формленія шенген віз?

  • підготовка правильного пакету документів;
  • заповнення консульських і візових анкет;
  • надання підтвердження бронювання номера в готелі;
  • надання бронювання авіаквитка;
  • запис в консульство на співбесіду і подачу документів.

Чому потрібно оформляти візу у нас?

  • Оформляємо шенген візу з мінімальним пакетом документів
  • Оформляємо шенген візу в чистий паспорт
  • Великий досвід оформлення віз

Ми уважно ставимося до кожного клієнта і цінуємо його. Маючи багатий досвід оформлення документів і поїздок за кордон, ми із задоволенням ділимося ним з людьми, які вперше направляються в ту чи іншу країну, даємо цінні поради і застерігаємо від можливих труднощів чи неприємностей. Для нас важливо, щоб наші клієнти, яких ми любимо і цінуємо, відчували себе комфортно і підготовлено в подорожах або ділових поїздках. Наша основна мета - оформлення шенгенської візи для наших туристів в Одесі швидко і просто.

Які бувають шенгенські візи?
За що можуть депортувати і поставити заборону в паспорт?
В яких країнах діє шенгенська віза?
Які бувають шенгенські візи?
На який термін видають шенгенську візу?
Що входить у вартість формленія шенген віз?
Чому потрібно оформляти візу у нас?

Новости