Достопримечательности мира

    Отдыхайте с нами!

Статьи

Правила оформлення документів

СЛОВАЧЧИНА

Увага! У зв'язку з набранням чинності безвізового режиму між Україною та країнами ЄС
з 11.06.2017 консульства і візові центри не приймають заяви на відкриття віз для громадян
Україна, у яких є біометричні паспорти.

Громадяни України - власники звичайних (НЕ біометричних) паспортів можуть, як і раніше, подавати документи для відкриття віз згідно існуючих правил.

Інформуємо Вас, що у зв'язку з введенням на території України Візової інформаційної системи з 23 червня 2015 року, всі заявники повинні будуть з'явитися ОСОБИСТО до Візового центру Словаччини для ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ і НАДАННЯ СВОЇХ біометричних даних (відбитки пальців).
Винятки з зобов'язання надавати відбитки пальців стосуються наступних категорій:
- Діти, молодші 12 років;
- Особи, у яких фізично неможливо взяти відбитки пальців.

Дану процедуру необхідно проходити 1 РАЗ в 5 РОКІВ. Для подальших поїздок (на протязі 5 років з дати здачі біометрії) в країни Шенгенської угоди особиста присутність заявника під час подачі документів для оформлення візи, не потрібно.

Візові менеджери компанії «Гамалія» допоможуть Вам призначити візит до Візового центру Словаччини і проконсультують з усіх питань, що стосуються пакету документів для оформлення візи.

Для оформлення туристичної візи до Словаччини необхідно надати наступні документи

  • Закордонний паспорт: оригінал і ксерокопії першої стор. Та шенген віз за останні 3 роки. Термін дії паспорта не менше 3 місяців на момент виїзду з Словаччини. Паспорт повинен містити щонайменше 2 чисті сторінки, призначені для вклеювання віз.

Не приймаються: паспорт з продовженим терміном дії, паспорта на дівочі прізвища, якщо справжнє прізвище змінено на прізвище чоловіка.

Якщо у туриста на руках кілька закордонних паспортів: надаються всі паспорти в ОРИГІНАЛІ (навіть якщо вийшов термін дії якого-небудь з них).

  • Копія внутрішнього паспорта тих сторінок, на яких є позначки. Обов'язково повинна бути чітко видна прописка. Якщо прописку видно погано, обов'язково надавати оригінал довідки з ЖЕКу про місце прописки.
  • 2 однакові кольорові фото (3,5 х 4,5 - 80% особи на білому тлі). Фотографії повинні бути новими, не старше 3 місяців на момент подачі документів. Скановані фото не приймаються.
  • Документи про сімейний стан: копія свідоцтва про шлюб, розлучення або смерті чоловіка / і.
  • Анкета туриста (заповнення всіх пунктів - обов'язково). СЛОВАЧЧИНА   Увага
  • Довідка з місця роботи на бланку підприємства (з усіма реквізитами, тобто з вказівкою адреси, телефону, факсу), із зазначенням посади та розбивкою окладу по місяцях за останні 6 місяців, підписана директором і головним бухгалтером, завірена печаткою. В довідці обов'язкова фраза про те, що на період поїздки робоче місце зберігається. Якщо в тур їде директор або головний бухгалтер, довідка має бути підписана їх заступником.

ВАЖЛИВО: У ипіску з банку про наявність рахунку із зазначенням залишку на рахунку (з розрахунком суми не менше 56 євро в день на людину). Якщо банківський рахунок відсутній, необхідно надати лист-спонсорство від спонсора поїздки (найближчий родич), копія його внутрішнього паспорта та довідка про доходи + документ, що доводить спорідненість.

Додатково для підприємців

  • Нотаріально завірена копія свідоцтва про підприємницьку діяльність.
  • Ксерокопія свідоцтва платника єдиного податку або патенту.
  • Для ПП на загальній системі оподаткування додатково додається Свідоцтво платника ПДВ (копія).
  • Оригінал довідки з банку про наявність рахунку і стан рахунку. Залишок на рахунку повинен бути мінімум 10 000 грн.
  • Довідка з податкової інспекції про обсяг виручених коштів (не звіт) за останні 2 квартали.

Додатково для пенсіонерів

  • Копія пенсійного посвідчення.
  • Оригінал довідки з пенсійного фонду про нарахування за останні 6 місяців. Якщо пенсія більше 2500 гривень, надається лише довідка з пенсійного фонду.
  • Якщо пенсія менше 2500 гривень, надається виписка з банку про наявність рахунку із зазначенням залишку на рахунку (з розрахунком суми не менше 56 євро в день на людину) або лист-спонсорство від спонсора поїздки (найближчий родич), копія його (спонсора) внутрішнього паспорта і довідка про доходи + документ, що доводить спорідненість.

Додатково для домогосподарок

  • Довідка з банку про наявність рахунку із зазначенням залишку на рахунку або лист-спонсорство від спонсора поїздки (найближчий родич), копія його внутрішнього паспорта та довідка про доходи + документ, що доводить спорідненість. Ксерокопія українського паспорта людини, який виступає спонсором.

Для дітей і студентів

  • Дитячий проїзний документ. Термін дії проїзного документа не менше 120 днів після закінчення поїздки. Проїзний документ повинен містити щонайменше 2 чисті сторінки, призначені для вклеювання віз. Діти до 15 років можуть бути вписані в паспорт батьків (обов'язковим є вклеєні фото дитини з 5-ти років). Діти, які досягли віку 14 років, обов'язково повинні мати проїзний документ.
  • 2 кольорових фото (3,5 х 4,5 - 80% особи на білому тлі). Фотографії повинні бути новими, не старше 3 місяців на момент подачі документів, в тому числі і для дітей, які вписані в паспорт батьків. Скановані фото не приймаються.
  • Копія свідоцтва про народження.
  • Ксерокопія студентського квитка (для студентів)
  • Копія внутрішнього паспорта батьків (сторінок з відмітками).
  • Довідка з місця навчання (із зазначенням адреси, телефону), підписана директором або ректором, завірена гербовою печаткою (у позанавчальний час довідка також необхідна). Якщо учень робить поїздку під час навчального процесу, на довідці з навчального закладу обов'язкова фраза, що адміністрація навчального закладу не заперечує проти виїзду дитини за кордон (вказати дати поїздки) в навчальний час.
  • Копія свідоцтва про шлюб / розлучення батьків.
  • Нотаріально завірений дозвіл (оригінал) батьків на виїзд дитини, що подорожує без батьків або з одним з батьків, із зазначенням періоду поїздки (дата / місяць / рік), супроводжуючої особи і фрази «для поїздки в Словаччину та інші країни Шенгенської угоди».
  • Лист про спонсорство має бути нотаріально завірене. Людина, яка виступає спонсором, надає свої фінансові документи, копію всіх сторінок внутрішнього і закордонного паспорта, а також пише заяву про спонсорство, в якому вказує свої ПІБ, ПІБ спонсорується, терміни поїздки.
  • Якщо студент має довідку з банку, він може сам себе фінансувати і віза в цьому випадку буде безкоштовна.

УВАГА! У паспорті батька з вписаними дітьми повинно бути НЕ МЕНШ 2 ВІЛЬНИХ сторінок на КОЖНОЇ ДИТИНИ (віза вклеюється на кожну людину) + необхідна одна вільна сторінка для відміток на все вклеєні візи.

ВАЖЛИВО! При виїзді за кордон дітей до 18 років з близькими родичами або знайомими (без супроводу батьків) необхідно мати при паспортному контролі оригінал нотаріально завіреної згоди батьків на дану поїздку, а також оригінал свідоцтва про народження дитини. Якщо дитина виїжджає за кордон у супроводі одного з батьків, слід мати при паспортному контролі нотаріально завірена згода другого з батьків на дану поїздку і оригінал свідоцтва про народження дитини.

ПРАВИЛА ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ

Документи громадян України для оформлення в'їзної візи в Словаччину приймаються у візовому центрі Посольства Словацької Республіки в Україні в г. Киев

Візовий центр Посольства Словаччини

  • Термін подачі документів - мінімум за 3 тижні до початку туру.
  • Термін оформлення: від 10 календарних днів.
  • Вартість оформлення візи: дорослий - 47 євро, діти до 16 років - 12 євро, пенсіонери - 12 євро, студенти денного стаціонару до 21 року - 12 євро.

Новости