- Основні вимоги до покоївок в Польщі
- Опис вакансії покоївки
- Які обов'язки покоївок в Польщі?
- Яка середня зарплата покоївки в Польщі в 2017 році
- Залишені відгуки про роботу покоївки в Польщі в 2016 році
Один з найбільш підходящих варіантів заробити для жінок і дівчат вважається робота в Польщі покоївки в готелі. Більшість жителів Польщі їдуть на заробітки до Західної Європи (Англія, Німеччина, Франція) і тому місцеві готелі поповнюють свій штат співробітників за рахунок іммігрантів з регіонів України. Жінки в основному віддають перевагу працювати в Польщі завдяки географічній близькості та оптимальності в оформленні національної візи всього за місяць, а то й швидше.
Основні вимоги до покоївок в Польщі
Найчастіше польські роботодавці, які оформили запрошення до Польщі , Не пред'являють особливих і складних професійних вимог до жінок в плані віку і багаторічного досвіду роботи. Головною умовою для кандидаток є наявність постійне ведення господарства, а також фізична витривалість в рамках трудового графіка, відсутність будь-яких медичних протипоказань і шкідливих звичок.
Для задовільного виконання всіх своїх трудових обов'язків по готелю і подальшого просування по кар'єрних сходах знання основ польської мови. Приділяється особлива увага до особистих якостей жінок, таким як наприклад: комунікабельність, головне якість - чесність, сумлінність,, працьовитість, емоційна стійкість, порядність, акуратність.
Опис вакансії покоївки
На території Польщі покоївки потрібні в готелі, готелі, великі пансіонати в великих містах країни (Варшава, Познань, Краків); курортні зони по всьому узбережжю Балтійського моря. Є вакансії і помічниць по господарству в приватних будинках.
Які обов'язки покоївок в Польщі?
Головні обов'язки:
- прибирання номерів у готелі;
- прибирання ліфтів в приміщенні, поверхів, всіх санвузлів і побутових приміщень (мінус перший поверх);
- проводити заміну постільної білизни і всіх туалетного приладдя в номерах клієнтів.
У приватних будинках, на віллах покоївки дуже часто готують сніданки, обіди, доглядають за дітьми, працюють в саду і т.д.
Яка середня зарплата покоївки в Польщі в 2017 році
У більшості випадків, заробітна плата покоївки залежить від кількості відпрацьованих годин і змін (нічні та денні зміни). У готелях за кожен обслужений номер зазвичай платять 6-9 злотих. Протягом однієї години досвідчена працівниця готелю може прибрати 3-5 номера, без досвіду покоївка може впоратися з 2 номерами. Робочий день покоївки в Польщі становить в середньому 10-12 годин. Окремо оплачуються нічні зміни і понаднормові. Фіксована зарплата обслуговуючого персоналу готелю - не менше 600 євро в місяць. Вихідними днями бувають понеділок. У деяких випадках роботодавці надають безкоштовне харчування і житло.
Залишені відгуки про роботу покоївки в Польщі в 2016 році
Анна, 29 років, Харків
П'ять місяців працюю в приватному будинку в передмісті Варшави. Моя напарниця, теж з України, працює тут не перший рік. Дуже багато роботи. Постійно займаємося прибиранням в будинку, пранням, прасуванням та сервіруємо столи. Кожен день вигулює собачку. Живемо тут безкоштовно, у дворі будинку є побудований флігель з 3 окремими кімнатами. Середня зарплата 550-600 євро на місяць. Дуже подобається. Ставлення дуже гарне.
Ольга, 47 років, Донецьк
Працюю вже більше року в місті Вроцлав в сучасному люкс спа-готелі покоївки. Основний час витрачаю на прибирання в номерах, проводжу замін постільної білизни і рушників. Ставка у мене 8,5 злотих за годину. Вихідних днів в літній сезон (червень-вересень) можна сказати і не було, тільки в понеділок буває скорочений день. Проживаю безкоштовно на території комплексу. Мій середній заробіток - від 700 євро на місяць. Потрібно санітарна книжка.
Юлія, 34 роки, Суми
З літа 2016 року почала працювати покоївкою в місті Гданськ. Готель розташований на узбережжі Балтійського моря. Платять від 5 злотих за прибраний номер, прибираю за 3 номера на годину. Житло безкоштовно, харчування надають за 10 злотих в день. Гарне місце.
Які обов'язки покоївок в Польщі?