- Правило перше: використання зміцнювальних ванночок
- Правило друге: застосування натуральних олій
- Правило третє: регулярний відпочинок
Ефект від застосування гель-лаку кошти карколомний: він тримається на нігтях, як влитий. При всіх плюсах, гель-лак має і невеликі мінуси. У цій статті ми розповімо про три ефективні методи відновлення нігтьових пластинок після застосування гель-лаку.
Кожна жінка, постійно застосовує гель лак для створення манікюру, через деякий час помічає, що нігті истончились, стали сухуватими, ламкими. Ця проблема пов'язана також з використанням в деяких сучасних салонах лаків і для змивання матеріалів неналежної якості. Майстер (або сама жінка) можуть не помітити, що нігтьові пластини «просять допомоги», і истончить їх до межі. Проблеми з нігтями може викликати і довгострокове носіння манікюру з гель-лаком. Нормалізувати ситуацію допоможуть три простих правила.
Правило перше: використання зміцнювальних ванночок
Ще зовсім недавно жінки перед процедурою нанесення гель-лаку або будь-якого іншого манікюрного кошти обов'язково робили зміцнюють ванночки. На жаль цей тренд поступово зійшов нанівець. Тим часом процедура чудово відновлює нігті і є відмінною профілактикою подальшого руйнування нігтьових пластин.
Кращими компонентами зміцнює ванночки є:
- Морська сіль.
- Ефірне лимонне масло.
- Мед.
Рецепт приготування ванночки простий: в 1 ст. ложку солі додаємо 3 краплі лимонного масла і мед (1 чайна ложка). Змішавши компоненти, відправляємо суміш в ємність з підігрітою водою. Опускаємо в воду нігті і чекаємо 25 хвилин. Після цього наносимо на нігтьові пластинки живильний крем. Зміцнююча ванночка повинна стати обов'язковою процедурою перед нанесенням гель-лаку. Для відновлення нігтів потрібно серія з 5 процедур за 1,5 тижні.
Правило друге: застосування натуральних олій
Натуральні масла вважаються кращим засобом догляду за здоров'ям нігтів з зізнався сучасною промисловістю. Натуральне масло може відновити нігтьові пластини, що знаходяться в самому жалюгідному стані, володіє живильною, пом'якшувальною і зволожувальним ефектом. Масло покращує і стан шкіри у нігтів.
Одне з кращих масел - олія для кутикули . Відмінний ефект дають і пшеничне і абрикосове масла. Засіб слід втирати в нігтьову кутикулу: місце, звідки росте пластинка, в сам ніготь і в шкіру навколо нього. Масло використовують не тільки після покриття нігтів гель-лаком, а й щодня перед сном. На процедуру витрачається не більш як 2 хвилин, ефект же вражаючий: нігтьова пластина поступово відновлюється.
Правило третє: регулярний відпочинок
Виявляється, нігтям також необхідний відпочинок. Один раз в три місяці в нанесенні гель-лаку потрібно перерву. В період відпочинку потрібно активно використовувати різні методики зміцнення нігтів: ванночки, масло, якісний крем для рук.
Кращим за впливом на нігті вважається крем з екстрактом водоростей і гліцерином: ці компоненти, діючи на молекулярному рівні, ефективно відновлюють нігтьові пластинки.
Під час відпочинку замість гель-лаку можна застосовувати звичайні лаки, але обов'язково в комбінації з зміцнюючими засобами.