ТМ "Home Comfort" - ексклюзивний представник компанії «Gul Guler» в Україні
20.12.2015
Отже, ви вже прийняли рішення сходити в лазню або сауну і передчуваєте, як приємно проведете час і оздоровитесь. Справа залишилася за малим: зібрати всі необхідні речі, щоб перебування в парній було максимально комфортним і корисним. У цій статті ми розглянемо список того, що потрібно взяти з собою в лазню, щоб ви нічого не забули. Адже, погодьтеся, відсутність рушники або мочалки здатне неабияк зіпсувати задоволення від банних процедур.
Перше, що важливо враховувати при підборі речей, які ви візьмете в баню або сауну - це натуральність матеріалів. Після розпарювання підвищується чутливість шкіри до зовнішніх впливів, тому слід подбати про те, щоб лазневі приналежності впливали на неї виключно благотворно. Так що ж все-таки беруть в баню?
Віник і рукавиці
Якщо ви вирішили відправитися в російську лазню, то віник і рукавиці будуть там просто незамінні. Віник, пов'язаний з гілочок берези або дуба - це традиційний банний атрибут, але використовуються і інші дерева. В першу чергу потрібно звернути увагу на те, з гілочок якого дерева пов'язаний віник, адже від цього безпосередньо залежатиме лікувальний ефект масажу. А ось те, чи будуть гілочки сухими або свіжими, особливого значення не має. Рукавиці краще підбирати з жорстких матеріалів, наприклад, брезенту або вовни, так як в них набагато зручніше працювати віником.
Рушник і халат
Під час розпарювання немає нічого кращого, ніж загорнутися в халат або рушник з натуральних матеріалів. Найвдалішим вибором буде 100% бавовна, який відомий своєю м'якістю і гіпоалергенність. Крім того, такий банний халат або рушник відмінно поглинають вологу і пропускають повітря, сприяючи виведенню шлаків і токсинів з організму. Матеріал дуже приємний тілу і повністю безпечний навіть для чутливої шкіри. Банний рушник краще підбирати великого розміру, щоб воно не спадало і забезпечувало максимальний комфорт. Крім того, варто подумати про те, чим накрити лавку, адже вона буде дуже гарячою. Для цієї мети можна використовувати підстилку або друге рушник.
Косметичні засоби і аксесуари
При підборі косметичних засобів і аксесуарів актуально головне правило - натуральність у всьому. Вам знадобиться мило і шампунь для очищення волосся і тіла. Найкраще підібрати мило ручної роботи, створене виключно з натуральних компонентів і збагачене корисними рослинними оліями і екстрактами, а також шампунь з натуральним складом.
Щоб відвідування лазні було ще більш корисним, приділіть час косметичних процедур по догляду за шкірою обличчя і тіла. Перш за все, під впливом високої температури шкірний покрив починає звільнятися від забруднень, шлаків і токсинів. Допоможіть йому в цьому, провівши м'який відлущуючий масаж з використанням мочалки з натурального матеріалу - люфи, лика або сизалю. Після такої процедури поліпшується кровообіг, шкіра стає гладкою і м'якою. Щоб підсилити цей ефект, можна використовувати додатково скраб, але тільки натурального походження, наприклад, кавову гущу, сіль, мелений кісточки горіхів або абрикосів, змішані з оливковою або іншим базовим маслом, яке підходить для вашого типу шкіри. Нанесіть на очищену шкіру мед або натуральне масло, і ваша шкіра скаже вам спасибі.
Тапочки і шапочка
Шапочка з натурального матеріалу (льону, бавовни або повсті) необхідна, щоб захистити голову від перегріву, а волосся - від пересушування. Це обов'язковий банний атрибут, адже без нього існує ризик завдати шкоди своєму здоров'ю і самопочуттю. Гумові тапочки знадобляться вам, якщо ви вирішили відправитися в громадську лазню. Одягнувши їх, ви захистите себе від грибкових інфекцій, які нерідко можна підчепити в громадських місцях.
Отже, ми розглянули, що потрібно брати в лазню. Складемо короткий список, щоб при необхідності він завжди був під рукою:
1. Віник (для російської лазні)
2. Рукавиці
3. Рушник або халат
4. Підстилка (також підійде і рушник)
5. Мило, шампунь
6. Мочалка
7. Натуральний скраб, мед або масло
8. Шапочка
9. Гумові тапки
10. Трав'яний чай.
Якщо стаття була для вас корисною і цікавою, збережіть її на сторінці в улюбленій соцмережі, щоб вона завжди була під рукою, якщо ви зберетеся в баню.
Так що ж все-таки беруть в баню?