Достопримечательности мира

Отдыхайте с нами!

Статьи

13.02.2017 У Смоленській області пройшла XXXV-я відкрита Всеросійська масова лижна гонка «Лижня Росії»

Минулої суботи в Смоленській області пройшла XXXV-я відкрита Всеросійська масова лижна гонка «Лижня Росії», в якій взяли участь понад 4,5 тисячі смолян.

Наймасовіша лижна траса була організована в обласному центрі на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Зміна» - на старт вийшли близько 2,5 тисячі смолян. Також для любителів цього виду спорту були обладнані майданчики в Вязьмі, Рославлі, Духовщине і Гагаріна.

Звертаючись з вітальним словом до учасників змагань, заступник Губернатора Лев Платонов зазначив: «Лижня Росії» - це найпопулярніша лижна гонка в нашій країні, її учасниками можуть стати всі бажаючі, незалежно від віку та спортивної підготовки. Дозвольте від імені глави регіону Олексія Володимировича Островського привітати вас з цією знаменною подією, побажати вам здоров'я і успіхів ».

У лижних забігах змогли взяти участь як професіонали, так і любителі цього зимового виду спорту, а також люди з обмеженими можливостями здоров'я, спортивні сім'ї.

За підсумками стартів призові місця розподілилися наступним чином:

- в забігу на 10 км серед чоловіків перше місце зайняв Володимир Кузьмич (Сафоново), серед жінок перемогу здобула Валерія Моїсеєва (Смоленськ);

- на дистанції 5 км серед юнаків переможцем став Микита Михайлов (Десногорск), серед дівчат - Олександра Хватькова (Смоленськ).

За традицією на базі СОК «Зміна» була організована робота польової кухні, де всі бажаючі могли пригоститися гарячим чаєм і кашею.