Достопримечательности мира

    Отдыхайте с нами!

Статьи

Купити посуд для бару за низькою ціною? Доставка по РФ

  1. Келихи, фужери, чарки та інші крихкі приналежності
  2. шейкер
  3. ніж сомельє
  4. Джиггер
  5. барна ложка
  6. Мадлер
  7. Риммер

Коктейльна культура присутня далеко не в кожному будинку, але набуває все більшої популярності у любителів домашніх вечірок. Професійне барне обладнання - запорука успіху в приготуванні алкогольних і безалкогольних напоїв. Якщо Ви любите збиратися великою компанією і проводити час зі смаком або обожнюєте дружні посиденьки з коктейлями , Тоді Вам напевно знадобиться посуд для бару. Що необхідно купити і як правильно вибрати всі предмети - розповімо в цій статті.

коктейлями

Келихи, фужери, чарки та інші крихкі приналежності

Отже, Ви плануєте зібрати власний бар. У ньому, звичайно, будуть присутні як алкогольні, так і безалкогольні напої, а також безліч інгредієнтів для приготування коктейльних сумішей.

Часи, коли горілку пили з гранчаків, закушуючи огірком, давно канули в Лету. Сучасна молодь, так само як люди старшого віку, вважає за краще брати від життя все, тому на напоях не економить. Приходячи в клуб або ресторан, багато хто бажає спробувати щось нове, а професійні бармени влаштовують цілі шоу, представляючи відвідувачам коктейлі.

Дивувати можна і в домашній обстановці. А коли Ви запаслися серйозним асортиментом елітних напоїв, гріх не приготувати коктейлі. Завжди пам'ятайте важливе правило: алкогольний напій передбачає наявність певної ємності, в яку його наливають. Тому для домашнього бару Вам знадобиться набір спеціального посуду:

  • винні келихи на високій ніжці. Їх обсяг, як правило, становить 100-250 мл. Келих для червоного вина трохи ширше, а для білого - трохи більше вузький і витягнутий.
  • Коньячні келихи, які по-іншому називаються сніфтер або коньячні чарки. Перший варіант - стандартний келих на короткій ніжці, широкий біля її основи і звужується зверху. А чарка для коньяку - маленька, з її допомогою намагаються дорогі і рідкісні види коньяків. Обсяг таких келихів коливається від 150 до 800 мл.
  • Шот - маленький рівний стаканчик з товстим дном, об'ємом 40-60 мл. З нього п'ють коктейлі одним ковтком або міцний алкоголь.
  • Хайбол - це високий стакан, рівний або гранований у верхньої кромки. Зазвичай з цього склянки п'ють мікс-дрінк або лонг-дрінк. У першому випадку - це коктейль, що складається з 2-3 і більше інгредієнтів, а в другому - коктейльна суміш з великою кількістю льоду. Вона п'ється через трубочку тривалий час, так як крижані кубики тануть повільно. Обсяг Хайбол дорівнює 150-300 мл.
  • Стакан з оригінальною назвою «Олд Фешн» або Рокс. Це невисока ємність, що має межі у верхнього краю або багатогранне дно. У ньому подається віскі з льодом.
  • Коктейльний келих для мартіні на високій ніжці, конусоподібної форми. Її обсяг - 90-150 мл.
  • Вузький і високий фужер для шампанського або ігристих вин - шампань флюте.
  • Маленька лікерна чарка.
  • Келих під назвою «Айріш кава» на короткій ніжці і бічною ручкою для подачі глінтвейну, чаю з фруктами або пуншу.

Різноманітність, як Ви помітили, дуже велике. Щоб зайнятися барним справою на професійному рівні, варто мати в наявності набагато більший список. А для початківців барменів цього набору посуду для бару буде досить.

шейкер

Другий за значимістю предмет, який обов'язково повинен бути серед посуду для бару - це шейкер. Без нього змішувати інгредієнти просто не представляється можливим.

Шейкер буває двох типів:

  • Кобблер - це шейкер, що складається з трьох частин: склянки з нержавіючої сталі вищої якості, стрейнера, тобто ситечка або фільтра, а також верхнього ковпачка. У кобблер можна змішувати не тільки алкогольні інгредієнти, але і додавати в нього фрукти.
  • Бостон, тобто подвійний шейкер. У нього входить металева часто прогумована основа, а також скляний або пластиковий стакан з мірною шкалою. В якості другої частини можна використовувати і звичайний хайбол.

Дуже часто після використання шейкер забувають ретельно вимити і його частини можуть присохнути один до одного. Скляні моделі такого властивості не мають, на відміну від металевих. З іншого боку, в металевому шейкері можна збивати коктейлі з льодом і відчувати долонею температуру напою, а ось крізь товсте скло Ви не зможете її відчути.

ніж сомельє

Посуд для бару не обходиться і без нарзанніка, більш відоме його назва - ніж сомельє. Це своєрідний важіль зі штопором, за допомогою якого можна вільно відкоркувати пляшку. Існує також обертальний тип ножа, коли пробка викручується з пляшки і виймається одним легким натисканням двох важелів з боків.

Для стандартних вин підійде класичний нарзаннік, а щоб відкрити ігристе вино, знадобиться спеціальний штопор з отвором, через яке виводиться двоокис вуглецю.

Джиггер

Ще одне найменування барной посуду - джіггер. Він являє собою металеву чарку з двома ємностями зверху і знизу, які з'єднуються одним дном. Джиггер - це мірна приналежність, як правило, він проводиться з нержавіючої сталі.

Завдяки такому мерному стаканчику, інгредієнти для складного коктейлю можна відміряти з максимальною точністю, тому як багато рецептів вимагають дотримуватися її в межах 0,5 мл. Джиггер має обсяг, який вимірюється в унціях (на англійський манер) або в мілілітрах. Зазвичай для бару в будинку досить ємностей, розміром ½, ¼, 1 ½ і 1 унції.

Зазвичай для бару в будинку досить ємностей, розміром ½, ¼, 1 ½ і 1 унції

барна ложка

Вона являє собою довгий предмет з кручений ручкою. До складу посуду для бару вона входить тому, що саме по кручений частини вливаються в коктейль додаткові інгредієнти різної щільності. Саме так бармени складають красиві шаруваті напої, коли шари розташовуються від більш щільного і густого до легкого.

На зворотному кінці ложки може перебувати вилочка - нею зручно діставати фрукти і листя м'яти, а також Мадлер. Про нього ми розповімо нижче.

Мадлер

Стандартний Мадлер має пряме відношення до посуду для бару. В принципі, його використовують не тільки біля барної стійки, а й на кухні, адже Мадлер - це толкушкой. Він незамінний під час приготування Мохіто, а на кухонному столі прекрасно впорається з лимоном або часником.

Довжина Мадлера 19 см, а зроблений він може бути з дерева, пластику або металу. Деякі Мадлера мають зубці на одному кінці, вони не дозволяють фруктам і кубиках льоду вислизати з келиха під час роботи з коктейлем.

Деякі Мадлера мають зубці на одному кінці, вони не дозволяють фруктам і кубиках льоду вислизати з   келиха   під час роботи з коктейлем

Риммер

Перелік посуду для бару не обійдеться і без Риммер, друга назва якого - декоратор кромки келиха. Він являє собою пристрій, який складається з трьох невеликих ємностей. Одну з них наповнюють сиропом, а решта - цукром і сіллю. Залежно від коктейлю, який Ви вирішите приготувати своїми руками, декоратор кромки келиха допоможе оформити його належним чином.

Прекрасним доповненням посуду для бару стане відерце для льоду і набір ножів, що складається з ножа для сиру, цедри, хліба, фруктів, а також універсального.

Для того щоб стати домашнім барменом, перерахованих предметів недостатньо. Потрібно ще постійно поповнювати рецептурну книгу і прагнути до досконалості цього мистецтва. У міру набуття навичок, Ви обов'язково будете розширювати колекцію, тому набори для барів у Вашому домі стане безсумнівним предметом гордості.

Новости