У грудні The Village запустив серію путівників, які стануть в нагоді, якщо ви приїхали в місто вперше або, навпаки, все про нього давно знаєте. Перед травневими канікулами ми вирішили згадати, де нам радили побувати жителі Берліна, Рима, Тель-Авіва, Будапешта, Бангкока, Стокгольма, Амстердама, Парижа, Стамбула і Лондона. Можете роздрукувати або зберегти в телефон і їхати в аеропорт.
Центр фінансового світу Canary Wharf, ресторан з панорамним видом на Сіті, потаємні лордскіе сади, недільний ринок Brick Lane і ще шість місць, в яких варто побувати.
Пляж поруч з аеропортом, фермерський ринок з трюфеля маслом, кафе на даху музею Капітолію, кондитерська біля вокзалу Roma Ostiense. Крім секретних місць в цій пам'ятці ви знайдете кілька порад, як заощадити.
«Не лякайтеся, якщо раптом побачите, як у вас з'їжджає дах. Це так заклад провітрюють », - попереджає нас автор путівника по Стамбулу і радить прогулятися по кладовищу з видом на феєрверки над протокою, відвідати парк« Оф »з котами і з'їсти найсмачніший кебаб на вулиці Хорхор.
Музей на набережній Бранлі архітектора Жана Нувеля з садом, закритим від набережної вітриною, Чайна-таун в Бельвіль, а ще, виявляється, в Парижі є авангардний парк Кліші-Батіньоль і майже амстердамський канал Сен-Мартен.
Вранці в Амстердамі можна сходити на продуктовий ринок в пайп або подивитися на плаваючі будинки Ijburg, днем пообідати в парку Westerpark, а ввечері сходити на концерт в справжній амстердамський сквот або в кондитерську, де продають тільки капкейкі.
У Стокгольмі заборонено курити, тому жителі купують тютюн в Snusbutik, як кава або чай. Ще стокгольмци гуляють по набережній Hornstullstrand, рвуть в публічному саду овочі і фрукти, які потім оплачують на касі, дивляться на оленів на арт-архіпелазі Artipelag.
У цьому випуску - Таїланд, про який ви б ніколи не здогадалися: в Бангкоку, виявляється, є і ресторани з випічкою, і кінські перегони, на яких тайці п'ють пиво і голосно кричать, і бари з коктейлями на дахах, і величезні парки.
В останні роки Будапешт, перш за все через дешевизну, став популярним, але несходимих місць в місті ще залишилося багато: купальні Рудаш XVI століття, пивний і винний супермаркети Borozó і Söröző, крихітні джазові клуби або лавка з саморобною взуттям Сари Гуляш.
Остання хвиля еміграції зробила Ізраїль практично рідним: в барах Флорентина або в Suramare можна зустріти все ті ж особи, що зовсім недавно в закладах на Патріарших. Як і в будь-якому пристойному місті, в Тель-Авіві, крім цього, є пристойні парки, блошині ринки і готель, в яких відпочивають самі ізраїльтяни.
Навіть якщо ви часто буваєте в Берліні, ви могли так і не побувати в коктейльній барі з зеленими дверима Greendoor, в дешевій японської закусочної в Шарлоттенбурге або в зеленому лабіринті в Садах Світу в Марцане.
Обкладинка: The Barbican Center via Shutterstock.com